1. hurt
  2. Гінеколог
  3. Субота, 21 грудня 2013
  4.  Підписатися через email
Добрий вечір! Мені 21 р. , я ще ніколи не була з хлопцем , чи може бути це причиною проблем з гормонами ( так як повністю обстеження не робили , але сказали що невеликий гормональний збій є )і чи це може привести до порушення менструального циклу ? Чи антибіотики такі як анальгін , наприклад , можуть пошкодити регулярність менстуацій ?
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Добрий день шановна пані hurt!
Відсутність статевого життя не може бути причиною порушення менструального циклу. Окрім того, анальгін не є антибіотиком. Це є знеболюючий препарат, який також не може бути причиною порушення менструального циклу.

Раді Вам допомогти.
З повагою, МЦ "Аніко"
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  1. більше, ніж місяць тому
  2. Гінеколог
  3. # 1
  • Сторінка :
  • 1


На це повідомлення ще не було створено ніяких відповідей.
Будьте першим, хто відповість на нього.
Ваша відповідь
Капча
Перш ніж Ваше питання буде опубліковано, для захисту нашого веб-сайту від роботів і неавторизованих скриптів ми вимагаємо, щоб Ви ввели нижче код кептчи.