estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

В рамках акції "Тиждень боротьби з раком молочної залози"

30% знижка на консультацію мамолога та додаткові обстеження

Телефони для попереднього запису та довідок:
(0362) 43-98-93, (0362) 636-000, (067) 364-31-08

20 жовтня в Україні проводиться день боротьби з раком молочної залози. Найпоширенішим онкологічним захворюванням серед жінок є рак молочної залози, чверть жінок, які захворіли на рак грудей – репродуктивного віку. Кожної години від цього захворювання в Україні помирає одна жінка, щороку - 9 тисяч жінок, а за 25 років незалежності – понад 220 тисяч. Зараз на обліку в онкодиспансерах перебуває 134 тисячі жінок з діагнозом «рак молочної залози». Це ще одна неоголошена війна, в якій головна причина смертності – це пізнє звернення до лікарів. 

В Україні після виявлення онкозахворювання лише 60 % пацієнтів проживають наступні 5 років. У країнах Європи ця цифра становить 85 %, у США – до 90 %. Ми повинні розуміти, що наше здоров'я – це наша відповідальність. Тому щороку жінці необхідно відвідувати мамолога, незалежно від віку, навіть якщо у них немає скарг на стан здоров'я.

До 40 років проводиться ультразвукове обстеження і, в разі виявлення проблем, діагноз уточнюється за допомогою обстеження на мамографії. Жінки віком від 40 років повинні пройти обстеження на мамографічному апараті і повторювати його кожні 2 роки.

Також дуже велике значення для профілактики всіх онкологічних захворювань має спосіб життя. Це відмова від куріння, фізична активність, зменшення кількості жирів та введення у раціон волокон, санація хронічних джерел інфекцій, зменшення сонячного впливу. Тільки використовуючи цих 5 правил, є можливість зменшити на 43% ризик захворіти на рак.

Всесвітній день боротьби з раком грудей проводиться щорічно 15 жовтня. З 2005 року в Україні таким днем вважається 20 жовтня.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

меланома на шиї
ДОБРОГО ДНЯ. підкажіть, будь ласка, до якого лікаря звернутися за конс...
78 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 01 липня 2020