estet

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Лазерна епіляція – це метод, що зупиняє ріст волосся назавжди

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

В рамках акції "Тиждень боротьби з раком молочної залози"

30% знижка на консультацію мамолога та додаткові обстеження

Телефони для попереднього запису та довідок:
(0362) 43-98-93, (0362) 636-000, (067) 364-31-08

20 жовтня в Україні проводиться день боротьби з раком молочної залози. Найпоширенішим онкологічним захворюванням серед жінок є рак молочної залози, чверть жінок, які захворіли на рак грудей – репродуктивного віку. Кожної години від цього захворювання в Україні помирає одна жінка, щороку - 9 тисяч жінок, а за 25 років незалежності – понад 220 тисяч. Зараз на обліку в онкодиспансерах перебуває 134 тисячі жінок з діагнозом «рак молочної залози». Це ще одна неоголошена війна, в якій головна причина смертності – це пізнє звернення до лікарів. 

В Україні після виявлення онкозахворювання лише 60 % пацієнтів проживають наступні 5 років. У країнах Європи ця цифра становить 85 %, у США – до 90 %. Ми повинні розуміти, що наше здоров'я – це наша відповідальність. Тому щороку жінці необхідно відвідувати мамолога, незалежно від віку, навіть якщо у них немає скарг на стан здоров'я.

До 40 років проводиться ультразвукове обстеження і, в разі виявлення проблем, діагноз уточнюється за допомогою обстеження на мамографії. Жінки віком від 40 років повинні пройти обстеження на мамографічному апараті і повторювати його кожні 2 роки.

Також дуже велике значення для профілактики всіх онкологічних захворювань має спосіб життя. Це відмова від куріння, фізична активність, зменшення кількості жирів та введення у раціон волокон, санація хронічних джерел інфекцій, зменшення сонячного впливу. Тільки використовуючи цих 5 правил, є можливість зменшити на 43% ризик захворіти на рак.

Всесвітній день боротьби з раком грудей проводиться щорічно 15 жовтня. З 2005 року в Україні таким днем вважається 20 жовтня.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Тема риніту
Довго не проходить риніт(близько року), яка вартість консультації в от...
131 Переглядів
відповідей
В Лор
Опубліковане в Субота, 09 лютого 2019