Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Вроджені вади розвитку плоду є головною причиною смертності малюків в більшості країнах світу. Для України загалом та, особливо, для Рівненської області ця проблема особливо актуальна.

Багаторічні дослідження та моніторинг вроджених вад на Поліссі, проведені за міжнародними стандартами, констатують, що рівень популяційних частот в більшості нозологій є одним з найвищих в Європі. Наукою доведено, що суттєвий вплив на розвиток вроджених вад мають такі фактори, як: дисбаланс мікро- та макронутрієнтів, вплив алкоголю, іонізуючої радіації та ін. 

Впровадження профілактичних заходів та сучасних методів пренатальної діагностики і систем контролю якості дозволяє ефективно впливати та зменшувати більш як на 60-70% виникнення вроджених вад.

  

В МЦ «АНІКО» впроваджена нова стратегія пренатального скринінгу вродженої і спадкової патології. Особлива увага приділена обстеженню в I триместрі, під час якого для діагностики доступно близько 80% патологій розвитку плоду.

Технічні можливості в області дородової діагностики, виявлення пороків та аномалій розвитку плоду, ехокардіографії серця плоду з ультразвуковою томографією, 3D/4D зображення реалізовані за допомогою кольорового УЗД-сканера експертного класу.

Ваша дитина має право народитися здоровою!

Попередній запис на прийом за телефонами:
(0362) 43-98-93, (0362) 68-49-49, (067) 364-31-08

 
 
  • Ірина Герасимчук: яка ціна узд
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru