vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

×

Повідомлення

Форум доступний лише для читання
× Доступно и информативно о снижении веса, восстановлении обмена веществ и похудении с помощью программы "Контроль Метаболик"

Вопросы и ответы о "Контроль Метаболик"

8 років 5 місяців тому #550 від Правильне харчування для схуднення
Вопросы и ответы о "Контроль Метаболик" був створений Правильне харчування для схуднення
Олена 28 років.
Шановна Наталія Георгіївна, підскажіть як правильно харчуватися? Моя подруга у Вас на програмі скинула майже 20 кг. Всі знайомі у захваті. Я спробувала її програму, за півтора місяці скинула всього 1,5 кг. Щось не працює!
Аналізи в мене непогані, правда є питання по щитовидній залозі, ендокринолог сказала аутоімуні зміни. Вагу набрала після родів - 15 кг. До родів важила 59 кг. Буду надзвичайно вдячна за пораду.
P.S. Можливо потрібні якісь додаткові обстеження?
8 років 5 місяців тому #551 від МЦ АНІКО
Відповідь від МЦ АНІКО у темі Вопросы и ответы о "Контроль Метаболик"
Шановна Олена!

Щитовидна залоза – тільки один з органів, який може впливати на обмін речовин в організмі, хоча і надзвичайно важливий. Звичайно, що Вам необхідно пройти обстеження, по можливості, всіх систем, здатних викликати, при порушенні їх роботи, метаболічний синдром, одним з проявів якого є ожиріння.
Запрошуємо Вас на прийом в МЦ «АНІКО» і ми спробуємо допомогти Вам.

З повагою, Н. Шумлянська
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

brandschutzhelfer bg
bg brandschutzhelferlehrgang zum brandschutzhelfer brandschutzhelfer...
250 Переглядів
відповідей
Опубліковане в П'ятниця, 05 квітня 2024