estet

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

face hands anikoЕстетична медицина – новий напрямок в сучасній медицині, який інтенсивно розвивається в останні роки. Чітко прослідковуються тенденції використання високих технологій та методик в реальній медичній практиці. Метою естетичної медицини є відновлення та збереження краси людини та усунення дефектів як вроджених, так і набутих. Перш за все саме ці проблеми вирішує така наука, як дерматологія, косметологія, пластична хірургія. Але відомо, шкіра є відзеркаленням внутрішнього стану організму.

Пацієнт, який попадає в наш центр «АНІКО» з питаннями естетичного відновлення зовнішності, обов'язково проходить обстеження внутрішніх органів. Впершу чергу це обстеження ендокринної, імунної системи та органів травлення.

Максимально ефективні методи лікування та омолодження в останні роки виключають методи агресивного втручання. До прикладу лазеротерапія – є ефектом малого втручання. Тому ми зробили вибір на німецькій технології лазеротерапії, втіленій в апараті Esklepion MedioStar NeXT (Німеччина). Саме цей апарат відповідає всім вимогам безпеки та ефективного лікування – золотий стандарт. Саме в цій моделі реалізовані всі технології, без яких неможливо досягнути ефективного результату:

  • безпечність ( не залишає опіків);
  • безболісність (насадка з охолоджуючим ефектом Плетьє );
  • працює на всіх типах (фототипах) шкіри (навіть зі шкірою осіб негроїдної раси);
  • можливість використання діодного лазера цілий рік (на загорілу шкіру);
  • лазер має дві довжини хвилі, що забезпечує максимальну проникність. Це суттєво відрізняє його ефективність від інших лазерів (810-940 нм);
  • не розсіюється промінь, тому більш безпечний ніж старі апарати.

 

ПОКАЗАТИ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Вартість послуг
Яка вартість УЗД щитоподібної залози, аналіз крові на ТТГ (тиреотропни...
52 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 22 січня 2019