estet

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

ПЕРИЛІУМ®

Форма випуску: Таблетки по 10 мг №30

Інструкція по застосуванню

Виробник, країна: Дженом Біотек Пвт. Лтд., Індія

Міжнародна непатентована назва: Domperidone

АТ код: A03FA03

Форма випуску: Таблетки по 10 мг №30

Діючі речовини: 1 таблетка містить домперидону малеату еквівалентно домперидону 10 мг

Допоміжні речовини: Лактоза, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, целюлоза мікрокристалічна, повідон (полівінілпіролідон К-30), натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, тальк, магнію стеарат

Фармакотерапевтична група: Препарати, які викликають блювоту та протиблювотні засоби

Показання: Нудота, блювання, комплекс диспептичних симптомів, що обумовлені уповільненням випорожнення шлунка, гастроезофагеальним рефлюксом, езофагітом (відчуття переповнення шлунка, здуття і біль в епігастральній ділянці, відрижка, метеоризм, печія); нудота і блювання функціонального або органічного генезу (у тому числі при інфекціях, порушеннях дієти, лікувальній або променевій терапії); нудота і блювання, що спричинені антагоністами допаміну (леводопа і бромокриптин).

Умови відпуску: без рецепту

Терміни зберігання: 2р.

Номер реєстраційного посвідчення: Р.01.02/04261

Термін дії посвідчення: з 28.09.2007 по 28.09.2012

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ПЕРИЛІУМ®

(PERILIUM®)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: domperidone: 5-хлоро-1-(1(3-(2-оксо-1-бензимідазолініл) пропіл)-4-піперидиніл)-2-бензимідазолінон;

основні фізико-хімічні властивості: від  білого  до  майже  білого  кольору,  круглі,  двоопуклі  таблетки без оболонки, з написом GENOM з одного боку і Р/10 – з іншого;

склад: 1 таблетка містить домперидону малеату еквівалентно домперидону 10 мг;

допоміжні речовини: лактоза, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, целюлоза мікрокристалічна, повідон (полівінілпіролідон К-30), натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, тальк, магнію стеарат.

 

Форма випуску.  Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Стимулятори перистальтики (пропульсанти).  Домперидон.  Код АТС А03F А03.

 

Фармакологічні властивості. Препарат є антагоністом рецепторів дофаміну.

Фармакодинаміка.  Домперидон має протиблювотну дію. Практично не проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Протиблювотна дія обумовлена поєднанням периферичної (гастрокінетичної) дії і антагонізму до рецепторів дофаміну в тригерній зоні хеморецепторів, яка знаходиться за межами гематоенцефалічного бар'єру.

Домперидон підвищує тонус нижнього відділу стравоходу, покращує антродуоденальний рух, подовжує перистальтичні скорочення антрального відділу шлунка та дванадцятипалої кишки і прискорює випорожнення шлунка у випадку уповільнення цього процесу. Підвищує тонус нижнього стравохідного сфінктера. Не впливає на шлункову секрецію.

 

Фармакокінетика. Після застосування внутрішньо активний інгредієнт препарату – домперидон – швидко всмоктується. Максимальний рівень у плазмі крові досягає через 30 – 60 хвилин. Інтенсивний метаболізм препарату відбувається у стінці кишечнику та печінці.  Домперидон має низьку біодоступність (близько 15 %). Максимальна концентрація у плазмі досягається за 1 годину. Понижена кислотність вмісту шлунка зменшує абсорбцію домперидону. Широко розподіляється по різних тканинах організму, в тканинах мозку його концентрація незначна. Зв’язування білками плазми складає 91 – 93 %. Виводиться  з калом  (66 %) та сечею (33 %). У незміненому вигляді виводиться відповідно 10 % з калом і 1 % з сечею. Період напіввиведення становить 7 – 9 годин, при вираженій нирковій недостатності він збільшується (до 20,8 год).

 

 

Показання для застосування. Нудота, блювання, комплекс диспептичних симптомів, що обумовлені уповільненням випорожнення шлунка, гастроезофагеальним рефлюксом, езофагітом (відчуття переповнення шлунка, здуття і біль в епігастральній ділянці, відрижка, метеоризм, печія); нудота і блювання функціонального або органічного генезу (у тому числі при інфекціях, порушеннях дієти, лікувальній або променевій терапії); нудота і блювання, що спричинені антагоністами допаміну (леводопа і бромокриптин).

 

Спосіб застосування та дози. Периліум® призначають за 15 – 20 хвилин до їди. При хронічній диспепсії дорослим призначають 10 мг (1 таблетка) тричі на добу і при необхідності перед сном. У разі необхідності вказану дозу подвоюють. При тривалому застосовуванні хворим із нирковою недостатністю Периліум® призначають 1 – 2 рази на добу залежно від ступеня тяжкості порушень функції нирок. Дітям віком від 3 років призначають по  2,5 мг на 10 кг маси тіла 3 рази на добу і перед сном. Необхідну частину таблетки ретельно розтерти і дати в ложці з водою або призначити препарат у вигляді суспензії.

При гострому і підгострому стані дозу підвищують у 2 рази. Тривалість первинного лікування – 4 тижні. Після цього слід оцінити стан хворого і прийняти рішення про необхідність подальшого лікування.

 

Побічна дія. Побічна дія спостерігається в окремих випадках. Вона може бути у вигляді спазмів кишечнику, екстрапірамідних розладів нервової системи (дуже рідко).  Зрідка бувають алергічні реакції – висипи, кропив'янка. Серед інших побічних проявів – підвищення рівня пролактину у крові. Дуже рідко спостерігаються галакторея, гінекомастії.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, шлунково-кишкова кровотеча, непрохідність шлунка або кишечнику, перфорація виразки, пролактинсекреторна пухлина гіпофіза (пролактинома). Не слід призначати препарат пацієнтам з порушеннями функції печінки. Дитячий вік до 3 років включно.

 

Передозування. Симптомами передозування можуть бути сонливість, дезорієнтація, екстрапірамідні розлади. У випадку передозування рекомендується промивання шлунка, застосування активованого вугілля. Потрібний нагляд лікаря. Антихолінергічні препарати та препарати, які застосовуються для лікування паркінсонізму чи антигістамінні препарати з антихолінергічними властивостями можуть виявитися ефективними для контролю за екстрапірамідними реакціями.

 

Особливості застосування. Препарат призначають з обережністю пацієнтам з вираженими порушеннями функції печінки. Препарат призначають вагітним жінкам тільки у випадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Жінкам у період годування груддю необхідно вирішити питання про припинення годування груддю. При вживанні Периліуму® в терапевтичних дозах не порушується швидкість психомоторних реакцій і не впливає на здатність керувати автомобільним транспортом, виконувати роботи, що потребують підвищеної уваги.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Антихолінергічні препарати (атропіну сульфат) можуть нейтралізувати дію Периліуму®. Антацидні та антисекреторні препарати (маалокс) у випадку одночасного застосування  знижують його біодоступність. Основний шлях метаболічних перетворень домперидону опосередковується за допомогою цитохрому Р450. При одночасному застосуванні з інгібіторами цитохрому  Р450 (азитроміцином, міконазолом) підвищується рівень домперидону в плазмі крові.

 

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до 25 °С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

 

Умови відпуску. Без рецепта.

 

Упаковка. По 10 таблеток блістері, по 3 блістери у картонній коробці.

 

Виробник.

Дженом Біотек ПВТ. ЛТД.

 

Адреса.

504 Делфі, Хіранандані Гарденс,

Read 2742 times
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Вартість послуг
Яка вартість УЗД щитоподібної залози, аналіз крові на ТТГ (тиреотропни...
52 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 22 січня 2019