estet

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

РОЗЧИН РІНГЕРА-ЛОККА

Форма випуску: Розчин для інфузій по 100 мл, або по 200 мл, або по 400 мл у пляшках

Інструкція по застосуванню

Виробник, країна: ПрАТ "Біофарма", м. Київ, Україна

Міжнародна непатентована назва:

АТ код: B05BB02

Форма випуску: Розчин для інфузій по 100 мл, або по 200 мл, або по 400 мл у пляшках

Діючі речовини: 1 л содержит натрия хлорида 9,0 г, калия хлорида 0,2 г, кальция хлорида 0,2 г, натрия гидрокарбоната 0,2 г, глюкозы 1,0 г

Допоміжні речовини: Вода для ін'єкцій

Фармакотерапевтична група: Плазмозамінні та дезінтоксикаційні розчини

Показання: Выраженная дегидратация различного происхождения (инфекционные заболевания, сопровождающиеся длительной диареей и неукротимой рвотой), острые массивные кровопотери, шок, обширные ожоги, тяжелое течение послеоперационного периода, токсические отравления различной этиологии. Раствор Рингера - Локка применяют также наружно как дезинтоксикационное средство при различных заболеваниях глаз, носа, слизистых оболочек, для промывания ран

Умови відпуску: за рецептом

Терміни зберігання: 2р.

Номер реєстраційного посвідчення: UA/7659/01/01

Термін дії посвідчення: з 22.01.2008 по 22.01.2013

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

 розчин РІНГЕРАЛОККА    

(Solutio Ringer - Locke)

 

          

Склад.

 Діючі речовини: натрію хлорид 9.0 г, калію хлорид 0.2 г, кальцію хлорид 0.2 г, натрію гідрокарбонат 0.2 г, глюкози моногідрат 1.0 г (в 1 л препарату);

допоміжні речовини: вода для ін‘єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для інфузій.

 

Фармакотерапевтична група. Кровозамінники та перфузійні розчини. Електроліти з вуглеводами.

Код АТС В05В В02.

 

Клінічні характеристики.

 

Показання. Дегідратація різного походження, гострі масивні крововтрати, шок, великі опіки, тяжкий перебіг післяопераційного періоду, інтоксикації різної етіології. Розчин Рінгера-Локка застосовують також  як дезінтоксикаційний засіб. Зовнішньо -  при  захворюваннях очей, носа, слизових оболонок, для промивання ран.

 

Протипоказання. Внутрішньовенне введення розчину Рінгера-Локка протипоказано при тромбофлебітах, станах з підвищеним згортанням крові, вираженому порушенні видільної функції нирок, при декомпенсованих вадах серця. Препарат не слід вводити при циркуляторних порушеннях, що здатні спричинювати набряк мозку і легенів, при гіперхлоремії, гіпернатріємії, гіпергідратації, метаболічному алкалозі, гіпертонічній дегідратації.

 

Спосіб застосування та дози. Призначають внутрішньовенно, ректально та зовнішньо. Внутрішньовенно розчин Рінгера-Локка призначають краплинно, зі швидкістю 4-8 мл/кг/год: дорослим - в об’ємі від 50 мл до 1 л на добу, дітям – 10-20 мл/кг на добу, залежно від тяжкості захворювання. Ректально препарат призначають дорослим та дітям по 75-100 мл у вигляді клізм, зовнішньо -  при захворюваннях  очей,  носа,  слизових оболонок, для  промивання ран.  

 

Побічні реакції. Хлоридний ацидоз, гіпергідратація.

 

Передозування. Гіпергідратація, гіпернатріємія, гіперкальциємія, алкалоз, гіперхлоремія. Лікування симптоматичне.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат застосовують за життєвими показаннями та з урахуванням співвідношення ризик/користь.

 

Діти. Можливе застосування у дітей.

 

Особливості застосування. При тривалому застосуванні, особливо у великих об’ємах, контролюють вміст електролітів (у плазмі, сечі) та діурез. З обережністю застосовувати у хворих з порушеною видільною функцією нирок.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Розчин Рінгера-Локка можливо застосовувати одночасно з гемотрансфузіями, переливаннями плазми крові для підвищення ефективності інфузійної терапії.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Розчин Рінгера–Локка належить до сольових плазмозамінних рідин. Він містить збалансовану (ізотонічну) суміш основних іонів (Na+, К+, Са+, Сl-, НСО3-) крові у відповідних для неї концентраціях. Введення розчину Рінгера-Локка відновлює водно-сольовий баланс та ліквідує дефіцит рідини в організмі людини, який виникає при дегідратації або у зв’язку з акумуляцією позаклітинної рідини в осередках великих опіків і травм, порожнинними операціями, перитонітом. Розчин Рінгера-Локка зменшує агрегацію формених елементів і в’язкість крові, поліпшує її реологічні властивості і перфузію тканин, чим запобігає розвитку необоротних змін у тканинах і підвищує ефективність гемотрансфузійних заходів при масивних крововтратах і тяжких формах шоку. Розчин Рінгера-Локка має також дезінтоксикаційний ефект унаслідок зниження концентрації токсичних продуктів у крові та активації діурезу.

Фармакокінетика. Не досліджувалась.

 

Фармацевтичні характеристики.

 

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або злегка жовтуватий розчин.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання. У захищеному від світла місці при температурі від 15 оС до 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 100 мл, 200 мл, 400 мл розчину у пляшках. По одній пляшці в картонній пачці або без картонної пачки (за узгодженням зі споживачем).

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. ПрАТ «Біофарма».

 

Місцезнаходження. Україна,

Read 3218 times
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Венеричні захворювання та ін.
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна у Вас пройти аналізи на венер...
70 Переглядів
відповідей
Опубліковане в П'ятниця, 09 листопада 2018