Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Це нове бачення використання загальновідомих методів лікування, таких як рефлексотерапія та карбоксітерапія.

Об’єднавши механізми дії вищевказаних методів ми отримали можливість впливу на різні рівні патологічного ланцюга (сегментарний, надсегментарний, місцевий), а відтак високоефективну лікувальну методику.

Саме акупунктура через вплив на рефлекторні точки, які локалізуються по ходу мередіанів і відповідають за роботу органів та аурікулярні, які знаходяться у вушній раковині і пов’язані з функціональними системами організму; нервовою, нейрендокринною та вегетативною – забезпечувала сегментарний та надсегментарний рівень впливу.

В свою чергу методика карбоксітерапії давала можливість за рахунок введення під тиском вуглекислого газу з допомогою апарату INCO2 в зону точок (2-8 мл) діяти місцево. Це сприяло покращенню локального кровообігу, стимулювало підвищення поступлення кисню в клітини, знімало напруженість та спастичність м’язів, та набряки.

Курс лікування складав 8-12 процедур, які проводились щоденно в комплексі з медикаментозною терапією.

Досвід використання даної методики більше 3-х років на великій кількості пацієнтів показав високу ефективність при лікуванні таких захворювань як:

 • остеохондроз та його прояви;
 • захворювання суглобів;
 • тунельні синдроми;
 • головні болі різного походження;
 • захворювання периферичної нервової системи;
 • вегето-судинна дистонія;
 • метаболічні порушення;
 • порушення сну.

Вважаємо, що дана методика заслуговує на увагу і може успішно використовуватись фахівцями в медичній практиці.

Відгуки пацієнтів про методику

  

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

 • На протязі декількох років страждав болями в області серця, порушенням
  На протязі декількох років страждав болями в області серця, порушенням серцевого ритму, підвищенням тиску у нічний час, слабкістю, сонливістю, хропінням. Після обстеження в Київському інституті серця був направлений до Рівненської обласної лікарні. Лікарем відділення був скерований до МЦ АНІКО для проведення полісомнографії (діагностика нічного сну та апное). Виявили важку форму обструктивного апное. Призначили СРАР терапію. Через місяць ніби народився на світ. Вперше за пару років висипаюсь і на ранок свіжа голова. Неприємні відчуття в області серця зникли. З'явилось бажання жити і працювати. Дякую лікарям медичного центру АНІКО. З радістю поділюсь враженнями - мій телефон 095 52-53-103
 • Хочу подякувати ЛОРу за високий професіоналізм!
  Більше місяця ходив від ЛОРа до стоматолога, від стоматолога до невропатолога, щоб поставили діагноз, тоді як стан погіршувався. Після обстеження в Аніко лікар все розклав по поличкам, виявив причину хвороби і, що приємно, все чітко пояснив. Рекомендую! Звертайтесь до професіоналів, зекономите час і гроші. З повагою, Павло.
 • 1