Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Це нове бачення використання загальновідомих методів лікування, таких як рефлексотерапія та карбоксітерапія.

Об’єднавши механізми дії вищевказаних методів ми отримали можливість впливу на різні рівні патологічного ланцюга (сегментарний, надсегментарний, місцевий), а відтак високоефективну лікувальну методику.

Саме акупунктура через вплив на рефлекторні точки, які локалізуються по ходу мередіанів і відповідають за роботу органів та аурікулярні, які знаходяться у вушній раковині і пов’язані з функціональними системами організму; нервовою, нейрендокринною та вегетативною – забезпечувала сегментарний та надсегментарний рівень впливу.

В свою чергу методика карбоксітерапії давала можливість за рахунок введення під тиском вуглекислого газу з допомогою апарату INCO2 в зону точок (2-8 мл) діяти місцево. Це сприяло покращенню локального кровообігу, стимулювало підвищення поступлення кисню в клітини, знімало напруженість та спастичність м’язів, та набряки.

Курс лікування складав 8-12 процедур, які проводились щоденно в комплексі з медикаментозною терапією.

Досвід використання даної методики більше 3-х років на великій кількості пацієнтів показав високу ефективність при лікуванні таких захворювань як:

 • остеохондроз та його прояви;
 • захворювання суглобів;
 • тунельні синдроми;
 • головні болі різного походження;
 • захворювання периферичної нервової системи;
 • вегето-судинна дистонія;
 • метаболічні порушення;
 • порушення сну.

Вважаємо, що дана методика заслуговує на увагу і може успішно використовуватись фахівцями в медичній практиці.

Відгуки пацієнтів про методику

  

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

 • Вага зменшилася – 14 кг, у мене позитивні зміни у сімейному
  Після схуднення на 6 кг вага зупинилась і такий стан був 3,5 місяця. Наступило розчарування у всьому. Консультація психотерапевта, якого я так боялася, показала мої проблеми. Пройшла деяка переоцінка моїх поглядів. Тепер я змінила свою самооцінку, мої проблеми тепер здаються смішними. Неділю назад була на консультації в АНІКО. У мене хороший настрій, вага зменшилася – 14 кг, у мене позитивні зміни у сімейному житті і зараз про це хочеться розказати всім добрим людям. Я люблю всіх вас, і бажаю всім щастя.
 • Проблема появилась 7 - 8 лет назад, когда начал набирать вес.
  При этом начались головные боли, повышенная утомляемость, сонливость. Два года назад врачи зафиксировали повышенный сахар. Жена начала жаловаться, что у меня появился сильный храп. На сайте Анико прочитали, что храп успешно лечится, и то, что мое ухудшение здоровья связано с этой проблемой. Долго решался, пока чуть не попал в аварию (уснул за рулем). Прошел диагностику, врачи констатировали множественные остановки дыхания во время сна. Уже 5 месяцев сплю с аппаратом "CPAP". Буквально через месяц почувствовал себя на много лучше. Исчез храп, потерял 5 кг веса, сахар в норме, ушла слабость, сонливость, восстановилась работоспособность. Большущее спасибо врачам Анико от меня и лично от моей жены.Вадим, 34 года, Ровенская область
 • 1